Teslimat Süreci

Kargo Firmaları

teslaset.com'dan yapılan tüm alışverişler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye'nin her yerine ulaştırılmaktadır.

Gönderim Alanı

teslaset.com sadece Türkiye sınırları dahilinde ürün gönderiminde bulunmaktadır.

Paketleme

Ürünleriniz, özel kutusunda, ürün hassasiyetine uygun olarak paketlenerek gönderilmektedir.

Teslimat Süresi

Tüm siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Normal şartlar altında 5 iş günü içinde talep ettiğiniz ürün elinize ulaşacaktır. Saat 17.00’den sonraki siparişleriniz bir sonraki günün gönderi listesine eklenir. Haftasonu veya resmi tatillerde yapılan siparişler de ilk 2 iş günü gönderilmek üzere hazırlanır. Kullanıcılarımız e-posta ile bilgilendirilmektedir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi teslim almadan önce, paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse, paketi size teslim eden kargo yetkilisine tutanak tutturup paketi teslim alabilir veya paketi teslim almadan iade edebilirsiniz. Ürün iade işlemleri ile ilgili detaylı bilgi için İade Koşulları sayfamızı okuyunuz.  Teslim alınmayan kargolar için hesabınızdan başvurarak veya email atarak satis@teslaset.com veya +90 312 440 54 45  no'lu numaradan arayarak bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman "Hesabım" bölümünde yer alan "Siparişlerim" sayfasından takip edebilirsiniz.